HobbySet
Menu
Jaunumi
HOBBYSET 12 GADI! -20% VISAM un VISIEM!
20.09-29.09.2018

Lielākā akcija gadā.

Pārsteigumi un garantētas balvas!
VEIKALA DARBA LAIKS 24.09.2018!
24.09. – 11:00-17:00
Raksti par mūsu precēm un MK
Kontakti
Mazumtirdzniecības veikals "HobbySet"
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 67217656
Papildinformācija:
Ir autostāvvietas.

Darba laiks
Darba dienās: 10.00 - 19.00
Sestdienās: 11.00 - 17.00
Svētdienās: brīvdiena
Interneta veikals "HobbySet"
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 27071071
Papildinformācija:
Rekvizīti:
Nosaukums: SIA "HobbySet"
Fakt. adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
PVN Reģ.Nr.: LV40003777610
Banka: Swedbank AS
Kods: HABALV22
Konts: LV65HABA0551011483453
Kontakti vairumtirdzniecības klientiem un citiem sadarbības jautājumiem.
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: 29604745
Dāvanu iesaiņošana

Dāvanu saiņošanas māksla ir daļa no dekoratīvi lietišķās mākslas jaunākajiem, strauji ienākošajiem novirzieniem, gluži kā galda servēšana, ziedu kompozīciju veidošana vai interjera dekorēšana.

Dāvanas kāzām, dzimšanas dienām vai citiem svinīgiem pasākumiem vairs neietin vienkārši papīrā. Mūsdienu iesaiņojumi kļūst arvien izteiksmīgāki un ne reti ar augstu māksliniecisko vērtību. Daži iesaiņojuma veidi ir kā dāvanas sastāvdaļa vai organisks tās turpinajums, ko saglabā piemiņai vai arī izmanto tālāk. Dāvanas saņēmējs nevar nenovērtēt šādu dāvinātāja uzmanības apliecinajumu, kur  ar mīlestību izvēlēta dāvana, būtu arī oriģināli iesaiņota!

Mēs garantējam radošu pieeju, individuālu risinājumu, atbildīgu speciālistu attieksmi izpildot Jūsu pasūtījumu veikalā “Dāvanu Darbnīca” Duntes ielā 19a, Rīgā t/c Sky&more, t. (+371) 27020889.

Apsveikumu, ielūgumu un galda kartiņu izgatavošana

Ielūgumā, apsveikuma vai galda kartiņā svarīga ir katra nianse un kopējā kompozīcija: lenta, papīra tonis un faktūra, samērība un elegance - „Dāvanu Darbnīcas” radošie meistari palīdzēs sākot ar ideju (kuru Jūs akceptējat ) un beidzot ar gataviem, tiešām skaistiem, rūpīgi izstrādatiem ielūgumiem, apsveikuma vai galda kartiņām, kuri patīkami parsteigs Jūsu viesus vai Jūsu uzmanības personu- jubilāru. Ielūgumi ir roku darbs un kā stila turpinajumu mūsu meistari papildus piedāvā kalidrāfisko  teksta ierakstīšanu.

Esiet laipni lūgti rokdarbu apsveikumu kartīšu un citu "papīrlietu" pasaulē
veikalā “Dāvanu Darbnīca”, Duntes ielā 19a, Rīgā, t/c Sky&more, t. (+371) 27020889.
Korporatīvo dāvanu saiņošana

Viena no “Dāvanu Darbnīcas” specifikām ir korporatīvo dāvanu saiņošana (vairāku dāvanu iesaiņojums vienotā stilā un krāsu gammā). Mūsu speciālisti palīdzēs Jums nokomplektēt, izstrādāt un noformēt dāvanas veidolu Jūsu firmai un svētku reizei atbilstošā stilā un noskaņā. Konsultācija pie speciālistiem, iesaiņojuma materiāla izvēle ļaus Jums saiņot dāvanas neierobežotā daudzumā. Mums interesanti strādāt ar visdažādāko formu un veidu dāvanām, no sīka suvenīra līdz automobīlim, nav nozīmes skaitam, galvenais mūsu mērķis ir Jūsu izvēletām dāvanām piešķirt vienreizīgumu ar īpašas sajūsmas un izbrīna klātbūtni no Jūsu draugu, tuvinieku un partneru puses.

Piedāvājam Jums dāvanu un suvenīru saiņošanu valsts svētkos, korporatīvajos un VIP pasākumos veikt priekšlaicīgi. Salons nodrošina kompānijām budžeta variantu oģinālu saiņojumu vairumā uz svētkiem un pasākumiem.

Veikals “Dāvanu Darbnīca” Duntes ielā 19a, Rīgā, t/c Sky&more, т. (+371) 27020889 piedāvā Jums lielā izvēlē iesaiņojamo materiālu, papīru, lentas un simpātiskus aksesuārus - visu nepieciešamo ekskluzīvam iesaiņojumam un korporatīvo dāvanu noformējumam.

Mūsu klienti: AS Swedbank, Latvijas Krājbanka, PHILIPS, Rīgas Cirks, UNIMARS, Oriflame
"Saldais" konfekšu pušķis

“Saldais pušķis” – tā ir oriģināla un skaista dāvana!

Sen zināms, ka ziedi ir labākais papildinājums dāvanai svētkos.“Dāvanu Darbnīca” piedāvā padarīt Jūsu buķeti ne tikai skaistu, bet arī oriģinālu. Kompozīcijas, kas pagatavotas no konditorejas izstrādājumiem un dekoratīviem materiāliem, kļūs par pārsteidzošu un unikālu buķeti, kura iepriecinās ne tikai mazos kārumniekus, bet arī neparastu suvenīru un pārsteigumu mīļotājus. Izmantojot savu fantāziju, Jūs varat radīt savu ekskluzīvo konfekšu pušķi.

Jums ar prieku palīdzēs veikala “Dāvanu Darbnīca” meistars, Duntes ielā 19a, t/c Sky&more, t. (+371) 27020889.

Dāvanu grozi

Izmeklēti noformēti dāvanu grozi ir universāla dāvana visiem dzīves gadījumiem. Dāvanu grozi jo īpaši saista uzmanību un izceļas citu dāvanu vidū.
Pārtikas grozs pildīts ar dažādiem produktiem un pieskaņotiem dzērieniem kļūst par bagātīgi noformētu dāvanu komplektu.
Dāvanu grozs ar augļiem, konfektēm un šampanieti ir oriģināla kāzu dāvana- iespēja apsveikt jaunlaulātos ar „saldas dzīves” vēlējumiem.
Pirts mīļotāji būs priecīgi dāvanā saņemt grozu ar pirtslietām „viegla gara” atgūšanai.
Ziemassvētku dāvanu grozi, grozi jaundzimušajiem, korporatīvie dāvanu komplekti, gaumīgi kārtoti grozā, tie var būt visdažādākie pēc formas un satura.
Lai dāvanu grozs patiesi iepriecinātu un pārsteigtu dāvanas saņēmēju, Jums jābūt skaidrībā par viņa gaumi, hobijiem un gastronomiskajām nosliecēm.
Esiet laipni gaidīti savu ieceri īstenot un oriģinālo tematisko dāvanu noformēt pie mums veikalā “Dāvanu Darbnīca”, Rīgā, Duntes ielā 19a, t/c SKY&more , (+371) 27020889.

Kāzu dāvanu iesaiņošana

Jums jāpiedalās kāzās? Tas ir tik patīkami un satraucoši, un nozīmīgs kļūst katrs sīkums un detaļa! Mazliet „laimes” jaunlaulātajiem varat uzdāvināt arī Jūs. Kāzu dāvanas noformējums -kā mazs mākslas darbs: īpaši piemeklēts, izsmalcināts un elegants būs brīnišķīga piemiņas lietiņa vēl ilgi pēc svinībām.

Veikalā “Dāvanu darbnīca”, Rīgā, Duntes ielā 19a, t/c SKY&more, (+371) 27020889, būsiet laipni gaidīti. Mēs kopīgi izveidosim oriģinālu ietērpu jūsu dāvanai, kas pats par sevi ir veids kā paust jaunlaulātajiem savu mīlestību un sirsnīgo attieksmi. Kāzu dienā ikviens sīkums vai detaļa var kļūt stāstoša un svinīgumu apliecinoša. Visam jābūt bez vainas! Vai tā ir dāvanu karte, vai dāvanu grozs, vai oriģināli noformēta nauda, viss lai ir par godu un slavu Mīlestībai un romantiskam noskaņojumam.

Bez tam, pati kāzu dāvanas saiņošana var izvērsties par aizrautīgu nodarbi! Tie ir radoši pavadīti mirkļi, kad var aktīvi piedalīties kāzu dāvanas iesaiņojuma tapšanā! Krāsaini un izteiksmīgi papildinājumi ar lentām, dzīviem ziediem un kristāliem ir Jūsu ziņā! Mūsu meistaru pavadībā izvēlēsieties piemērotākos materiālus, harmonisku krāsu un formu salikumu, aksesuārus, līdz kāzu dāvana kļūs pasakaini skaista.