HobbySet
Menu
Jaunumi
-20% VISAM UN VISIEM / BEZMAKSAS KLIENTA KARTES / BEZMAKSAS PASĀKUMI
ATLAIDES!
BEZMAKSAS PASĀKUMI bērniem un pieaugušiem brīvdienās!
Gatavojamies skolai kopā!
Atlaides skolas un kancelejas precēm

-30%

No 14.08. līdz 07.09.2019
Raksti par mūsu precēm un MK
Kontakti
Mazumtirdzniecības veikals "HobbySet"
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 67217656
Papildinformācija:
Ir autostāvvietas.

Darba laiks
Darba dienās: 10.00 - 19.00
Sestdienās: 11.00 - 17.00
Svētdienās: 11:00-16:00
Interneta veikals "HobbySet"
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 27071071
Papildinformācija:
Rekvizīti:
Nosaukums: SIA "HobbySet"
Fakt. adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
PVN Reģ.Nr.: LV40003777610
Banka: Swedbank AS
Kods: HABALV22
Konts: LV65HABA0551011483453
Kontakti vairumtirdzniecības klientiem un citiem sadarbības jautājumiem
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 29604745
Mazumtirdzniecības veikals "HobbySet", Dzirnavu 100
Sveicināti, mīļā Pircēju nācija, visā Latvijā!

"HobbySet" ir pirmais un, šobrīd, vienīgais specializētais veikals Baltijā, kas piedāvā visplašāko hobija preču klāstu radošai brīvā laika pavadīšanai, kā arī gluži praktiskas, skaistas lietas un idejas, lai padarītu košāku un priecīgāku mūsu steidzīgo, stresa pilno ikdienu.

"HobbySet" veikals atrodas Rīgā, Dzirnavu ielā 100. Ērta piekļūšana un viegla veikala atrašana ir viena no mūsu veiksmēm. Centrā cenšamies būt ne tikai ģeogrāfiski, mūsu veikala radošais kolektīvs visnotaļ cenšas savus apmeklētājus ievest pavisam citā vidē – sirsnības, gaišuma un radošās izdomas pasaulē, kurā savus radošos spēkus var izmēģināt IKVIENS.
"HobbySet" veikalā atradīsiet idejas pašdarinātiem dizaina elementiem sava interjera izveidošanai, idejas mājīgas un personīgas gaisotnes radīšanai. Ikviens no mums reizi pa reizei ilgojas saņemt mīlestības un draudzības apliecinājumu, kā skaistu apsveikumu jubilejā, vai vienkārši pārsteigumu svētkos, vai oriģinālu risinājumu vispierastākajās lietās.

"HobbySet" veikalā Jūs varēsiet atrast visas nepieciešamās preces radu un draugu iepriecināšanai, albumu noformēšanai, unikālu atklātnīšu un neatkārtojamu kāzu ielūgumu izgatavošanai. Eiropā šo jauno hobiju sauc par Scrapbooking. Latvijā mēs piedāvājam nosaukt to par PAPĪRA DIZAINU.

"HobbySet" būs Jums labs palīgs arī tad, ja izlemsiet pavadīt savu brīvo laiku KOPĀ AR BĒRNIEM. Šeit varēsiet iegādāties radošas spēles, dažnedažādas krāsas, ģeometriskas figūras un zvēru figūras no putuplasta, pirkstiņu un koka leļļu sagataves, koka, plastmasas, metāla, kartona figūriņas un apdarināt tās visās varavīksnes krāsās ar visdažādākajiem materiāliem – krāsu, spoguļu mozaīku, struktūrpastu, fliteriem, spožām folijām, caurspīdīgiem krāsainiem stikla akmentiņiem, spalvām, izmantojot dekoratīvā griezuma šķēres vai kreiļu šķēres. Iespējams uzpīt arī interesantus dekorus no plastmasas salmiņiem “Scoubidou”. Zēniem tiek piedāvāti dažādi instrumenti, galdniecības komplekti un iededzināšanas aparāti. Šeit jūs varēsiet atrast piemērotus dāvanu komplektus gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas ne tikai palīdzēs attīstīt bērna radošo potenciālu, bet arī, ģimenei kopā darbojoties, veidos tajā vienotības un labas saskaņas atmosfēru.

"HobbySet" veikalā MĀKSLINIEKI atradīs otas, špakteles, audeklus, eļļas krāsas, akrilkrāsas, guaša krāsas un akvareļkrāsas, ogli, pasteļkrītiņus, zīmuļus skicēm un tehniskiem darbiem, skiču un rasējumu mapes, molbertus, krāsu un otu kastes, akvareļu albumus, akvareļu papīru loksnes un dažādus noderīgus niekus gleznošanai.

FLORISTI augsti novērtējuši mūsu kvalitatīvos materiālus un to iespējas. Pie mums Jūs varat iegādāties floristikas līmi, tā saukto „karsto” pistoli, ar zemu kausēšanas temperatūru. Tā ideāli atbilst nodarbībām ar bērniem, jo ir droša pret apdegumiem, un tā var ilgstoši atrasties ieslēgta. Tā netecēs un ilgstoši var atrasties ieslēgta. Turklāt „karstās” pistoles līme ir bezkrāsaina un caurspīdīga, kas to īpaši atšķir no pārējām sastopamajām tirdzniecībā līdzīgām līmēm. Sortimentā ir sausās floristikas putas „oāze”, dažādu formu metāla karkasi, pamati vainagiem un pušķiem, kā arī dažādu diametru un krāsu stieples. Cilvēkiem, kuri nopietni nodarbojas ar ziedu kompozīciju veidošanu- ikebanu, piedāvājam „kinzanu” kompozīciju nostiprināšanai.

ROTASLIETU GATAVOTĀJI var izveidot neatkārtojamas krelles no polimērmāla/plastikas, rokassprādzes, gredzenus un auskarus no perlītēm, ķēdītēm, Swarovski kristāliem, koka pērlēm un visdažādākajām sagatavēm: aiztaisāmajiem, rotu stiprinājumiem, rotu skavām, dažādiem diegiem un stieplēm, kā arī iegādāties rotaslietu gatavošanai nepieciešamos instrumentus.

IZŠŪVĒJĀM plašā izvēlē tiek piedāvāti mulinē diegi, adatas un palīgmateriāli. Modelēšanai un formēšanai speciālisti un entuziasti atradīs dažādus silikona silīcija, kaučuka, ģipša un lateksa materiālus, jau gatavas formas liešanai, kā arī instrumentus TĒLNIEKIEM un KOKGRIEZĒJIEM. Veidošanai ir pieejams māla, plastikāta, papīra un celulozes masu klāsts, skulpturālais plastilīns.

Dažāda veida dekoratīvs, 3D un dekupaza papīrs, MDF figūras reljefa gleznām, salvetes, viss zīda apgleznošanai, fosfora, neona un pūšamās krāsas-aerosoli, mediji – līdzekļi efektu iegūšanai, kancelejas preces, mozaīkas akmeņu sortiments, trafareti, izstrādājumi no zīda, koka, metāla, māla, un keramikas, plastmasas akrila bumbas un figūras, EULENSPIEGEL Face Paints – ķermeņa krāsas, lentes, bižutērijas izstrādājumus un preces kāzu noformēšanai, folijas lampu un abažūru izgatavošanai, krāsains filcs slapjai un sausai filcēšanai, filcējamās adatiņas ir tikai neliela daļa no visu veikalā sastopamā produktu klāsta. Preču sortiments tiek pastāvīgi uzlabots un paplašināts, ņemot vērā pašas jaunākās dizaina tendences, kā arī visas pircēju vēlmes. Turklāt veikalā visi sastopamie produkti ir droši lietošanai un videi draudzīgi.

Ja trūkst savas idejas, tad tās var smelties daudzajās IDEJU GRĀMATĀS!

Mūsu atsaucīgās konsultantes izstāstīs Jums par dažādiem hobijiem, materiāliem un iespējām Jūsu radošajai pašizpausmei un palīdzēs izvēlēties nepieciešamo produktu.

"HobbySet" piedāvā vairāk nekā 10.000 dažādus kvalitatīvus izstrādājumus no Latvijas, Vācijas, Krievijas, Holandes, Francijas, Anglijas un Itālijas, kas dod iespēju izvēlēties sev atbilstošāko produktu gan vienkāršiem „hobitiem”, gan dizaineriem, māksliniekiem, skolotājiem, floristiem un profesionāliem entuziastiem.

Mūsu veikalā strādā cilvēki, kuriem patīk tas, ko viņi dara. Mēs vēlamies, lai Jums viss izdodas, tāpēc piedāvāsim apmācību programmu dažādiem hobijiem - Jūs varēsiet izmēģināt visus no piedāvātā klāsta, uzmeistarot kaut ko interesantu un ar drošu sirdi ķerties klāt saviem grandiozajiem radošajiem projektiem!

"HobbySet" veikalā Jūs būsiet vienmēr mīļi gaidīti!

JA VĒLATIES IEGĀDĀTIES PRECES VAIRUMĀ, LŪDZU, PIEPRASIET SPECIĀLO CENRĀDI.