HobbySet
Menu
Jaunumi
-20% VISAM UN VISIEM / BEZMAKSAS KLIENTA KARTES / BEZMAKSAS PASĀKUMI
ATLAIDES!
BEZMAKSAS PASĀKUMI bērniem un pieaugušiem brīvdienās!
Gatavojamies skolai kopā!
Atlaides skolas un kancelejas precēm

-30%

No 14.08. līdz 07.09.2019
Raksti par mūsu precēm un MK
Kontakti
Mazumtirdzniecības veikals "HobbySet"
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 67217656
Papildinformācija:
Ir autostāvvietas.

Darba laiks
Darba dienās: 10.00 - 19.00
Sestdienās: 11.00 - 17.00
Svētdienās: 11:00-16:00
Interneta veikals "HobbySet"
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 27071071
Papildinformācija:
Rekvizīti:
Nosaukums: SIA "HobbySet"
Fakt. adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
PVN Reģ.Nr.: LV40003777610
Banka: Swedbank AS
Kods: HABALV22
Konts: LV65HABA0551011483453
Kontakti vairumtirdzniecības klientiem un citiem sadarbības jautājumiem
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 29604745
Klienta Karte

Cienījamie „HobbySet” pircēji, draugi un simpatizējošie!

No 2015. gada 18. februāra ieviešam jaunu, modernu un klientiem draudzīgu UZKRĀŠANAS BONUSU PROGRAMMU, kura darbojas uz ikvienu pirkumu. Bonusu punktu uzkrāšanu nodrošina HobbySet Klienta Karte – jauniem Pircējiem vai atjaunota Klienta Karte esošajiem pircējiem.

 

No 2010. gada 1. oktobra veikalā „HobbySet” tika ieviesta Klienta Karte, lai pastāvīgajiem klientiem būtu priekšrocība LĒTĀK iegādāties preces hobijiem, rokdarbiem un jebkuriem radošajiem projektiem, floristikas materiālus un dāvanas. Klienta Kartes īpašniekam ir iespēja ik nedēļu saņemt informāciju par akcijām, jauno preču pievedumiem, „HobbySet” speciālajiem piedāvājumiem un Latvijas Rokdarbu skolas „Deko Ideja” apmācības programmām.

 

 

HobbySet Klienta Kartes priekšrocības:

  • Visu preču iegāde ar piešķirto atlaidi;
  • Bonusu krāšana un to izmantošana norēķinoties par nākamiem pirkumiem. Par katriem iztērētiem 0.10 € tiek uzkrāts 1 bonuss. 10 Bonusi = 0.01 €. Bonusi tiek uzkrāti par katru iegādāto preci atsevišķi.
  •  Iespēja pirmajiem saņemt informāciju par preču pievedumiem, jaunumiem un akcijām Jūsu norādītajā e-pastā;
  • Iespēja savlaicīgi saņemt informāciju par jaunām mācību programmām un izmaiņām esošajās.

 

Lai kļūtu par HobbySet Klienta Kartes īpašnieku, lūdzu:

  • Jautā pieteikuma anketu konsultantam un aizpildi to;
  • Reģistrē anketu pie konsultanta;
  • HobbySet Klienta Karte tiek izsniegta un aktivizējas pirkuma laikā (atlaide un bonusu punktu uzkrāšana ir spēkā jau no pirmā pirkuma);
  • HobbySet Klientu Kartes vienreizēja cena ir 2.50 €

 

HobbySet Klienta Kartes BONUSU PROGRAMMAS lietošanas noteikumi.

1. Vispārīgi noteikumi

1.      HobbySet Klienta Karte (tālāk Klienta Karte) ir spēkā mazumtirdzniecības veikalā Rīgā, Dzirnavu ielā 100 un HobbySet interneta veikalā.

2.      Klienta Kartē ir piešķirta 5% atlaide un tajā sāk krāties bonusi jau no pirmā pirkuma.

3.      Klienta Kartes vienreizēja cena ir 2.50 €; Klienta Karti var iegādāties mūsu mazumtirdzniecības veikalā Rīgā, Dzirnavu ielā 100 un interneta veikalā. Klienta Karte tiek izsniegta nekavējoties ar aktivizētu Klienta Kartes bonusu programmu.

4.      Ja Klienta Karti iegādājāties interneta veikalā, elektroniski Jums tiks nosūtīta anketa un tā, aizpildīta elektroniski, jānosūta atpakaļ. Klienta Karte tiks nosūtīta ar tekošo pasūtījumu pēc apmaksas veikšanas.

5.      Klienta Karte dod iespēju pirmajiem saņemt informāciju par preču pievedumiem, jaunumiem un akcijām Jūsu norādītajā e-pastā; savlaicīgi saņemt informāciju par jaunām mācību programmām un izmaiņām esošajās.

6.      Pēc Klienta Kartes iegādāšanas Pircējs kļūst par Klienta Kartes īpašnieku.

7.      Klienta Kartes atlaide nesummējas un nedarbojas lielo akciju laikā.

8.      Klienta Karte nevar tikt apmainīta pret skaidru naudu.

9.      Klienta Kartes bonusu programma ir spēkā TIKAI „HobbySet” mazumtirdzniecības veikalā Rīgā, Dzirnavu ielā 100. Klienta Kartē bonusu uzkrāšana un atprečošana NAV IESPĒJAMA iepērkoties interneta veikalā, jo netiek reģistrēta kartes magnētiskā josla.

10. Ja aizpildāmie anketas lauciņi aizpildīti nepilnīgi vai nepareizi, SIA HobbySet patur tiesības jebkurā brīdī bez iepriekšēja brīdinājuma, vienpusēji apturēt Jūsu Klienta Kartes darbību līdz trūkumu novēršanai. Parakstot anketu, Jūs apliecināt, ka sniedzat patiesu un pilnīgu informāciju.

11. Klienta Kartes bonusu programma var tikt apturēta, vai tās noteikumi var tikt mainīti, iepriekš informējot par to interneta vietnē www.hobbyset.lv.

12. Vecā parauga Klienta Karti ir iespējams apmainīt pret jaunā parauga Klienta Karti ar bonusu uzkrāšanas programmu tikai par 0.50 €.

13. HobbySet Klienta Kartes atlaides un bonusu uzkrāšana/izmantošana nav iespējama, ja pirkuma brīdī kasē netiek reģistrēta kartes magnētiskā josla.

14. SIA HobbySet ir tiesīga bez brīdinājuma, vienpusēji mainīt Klienta Karšu lietošanas noteikumus.


2. HobbySet Klienta Kartes uzkrāšanas bonusu programma un bonusu izmantošana

15. Veicot pirkumus „HobbySet” mazumtirdzniecības veikalā un norēķināšanās brīdī, reģistrējot Klienta Karti, tiek uzkrāti bonusi, kas ir atlaides ekvivalents nākotnes pirkumiem.

16. Bonusi tiek uzkrāti par katru iegādāto preci atsevišķi. Ja preces vērtība 0.10 €, Jūsu Klienta Kartē tiks uzkrāts 1 bonus, 0.33 € – 3 bonusi, 0.99 € – 9 bonusi.

Klienta Kartes bonusu vienības vērtības ir šādas:

10 bonusi =     0.01 €

100 bonusi =   0.10 €

1000 bonusi = 1.00 €

17. Vienā pirkumā uzkrātos bonusus var atprečot jau nākamajā pirkumā.

18. HobbySet bonusu minimālā atprečošanas summa ir 10 punkti=0.01 €

19. Jūsu Klienta Kartē tiks uzkrāti bonusi tikai par to pirkuma daļu, par kuru tika samaksāts skaidrā naudā vai ar bankas norēķinu karti.

20. Bonusi nav uzskatāmi par patstāvīgu naudas vienību, un tos nav iespējams pārvērst un saņemt skaidrā vai bezskaidrā naudā, bonusus nav iespējams nodot citiem.

21. Klienta Kartes bonusi netiek uzkrāti par dāvanu karšu, Klienta Karšu un iepirkumu maisiņu pirkumiem, kā arī kases sistēmā apmaksājot pavadzīmes.

22. Atprečojot pirkumu ar HobbySet dāvanu karti un, norēķināšanās brīdī reģistrējot Klienta Karti, tiek uzkrāti bonusi, kas ir atlaides ekvivalents nākotnes pirkumiem.

23. Uzkrāto bonusu apjomu Pircējs var pārbaudīt pirkuma čekā. (Skatīt attēlā)

24. Pircējs var apmaksāt pirkumu skaidrā naudā, ar bankas karti, ar HobbySet dāvanu karti kā arī izmantojot Klienta Kartes bonusus.

25. Uzkrātos bonusus nav obligāti izmantot pilna apmērā vienā pirkumā.

26. Pircējs var izmantot norēķiniem Klienta Kartē uzkrātos bonusus, informējot par to veikala kasieri pirms samaksas veikšanas.

27. Klienta Kartes bonusu programmai nav derīguma termiņa. SIA HobbySet patur tiesības mainīt derīguma termiņu, par to savlaicīgi informējot interneta vietnē www.hobbyset.lv.

28. Preces atgriešanas gadījumā, kura nopirkta, izmantojot  Klienta Kartes bonusus, Pircējam jāparada konkrētā pirkuma čeka oriģināls. Pircējam tiek atgriezta preces vērtība naudā, kas uzrādīta pirkuma čekā un reāli samaksāta par šo preci. Nopelnītie bonusi netiek dzēsti, tie tiek atgriezti  Pircēja Klienta Kartē.

29. Gadījumos, kad atgriežamai precei, tās iegādes dienā bija noteikta atlaide, bet šīs preces atgriešanas dienā tā kases sistēmā skenējama par standarta cenu, Pircējam tiek atgriezta reāli samaksātā summa par šo preci, nevis preces standarta cenas apjoms.


3. HobbySet Klienta Kartes nozaudēšana, bojājums vai apmaiņa

30. SIA HobbySet nav atbildīga par nozaudētām, nozagtām vai bojātām kartēm.

31. Ja Klienta Karte ir nozaudēta, nozagta vai bojāta, bonusi tajā netiek atlīdzināti un ir jāiegādājas jauna Klienta Karte.

32. Ja ir mainījušies Klienta Kartes īpašnieka personīgie dati, ir nepieciešams aizpildīt Klienta Kartes pieteikuma anketu atkārtoti, ierakstot komentāru “personas datu maiņa”. Dati tiks atjaunoti tuvākajā iespējamajā laikā.

33. Klienta Kartes nozaudēšanas gadījumā SIA HobbySet neuzņemas atbildību par Klienta Kartes bonusu izmantošanu.

34. Klienta Kartei jābūt aizsargātai no:

·         asu un citu priekšmetu mehāniskas iedarbības, kas var mehāniski sabojāt Klienta Kartes virsmu vai deformēt Klienta Karti;

·         spēcīga elektromagnētiskā lauka iedarbības (mobilie tālruņi, TV iekārtas, datoru monitori, mikroviļņu krāsnis utt.) un spēcīga ultravioleta un siltuma starojuma iedarbības, kā arī no temperatūras, kas ir zemāka par – 35oC vai augstāka par +50oC; 

·         agresīvo ķīmisko vielu iedarbības.

4. HobbySet Klienta Kartes īpašnieku datu apstrāde

35. Lai nodrošinātu Klienta Kartes bonusu programmas darbību, SIA HobbySet veic Klienta Karšu īpašnieku personīgo datu apstrādi, stingri ievērojot normatīvo aktu prasības un apņemoties turēt drošībā Klienta Karšu īpašnieku personīgos datus.

36. Iegādājoties Klienta Karti un, aizpildot pieteikuma anketu, Pircējs apstiprina personīgo datu pareizību un piekrīt šo datu apstrādei, uzglabāšanai SIA “HobbySet” klientu datu reģistrā. Klienta Kartes īpašnieku personīgie dati tiek izmantoti sekojošos nolūkos: klienta identifikācijai, pārdošanas statistikas veidošanai, tirgus pieprasījuma un piedāvājuma izpētei, informācijas nogādāšanai par jaunumiem, akcijām, „HobbySet” preču pievedumiem un Latvijas Rokdarbu skolas „Deko Ideja” mācību programmām.

 

37. Klienta Kartes īpašnieku personīgos datus apstrādā HobbySet un šī uzņēmuma nozīmēti personas datu operators. Iegādājoties Klienta Karti, Pircējs ar savu parakstu uz anketas apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt visiem  Klienta Kartes bonusu programmas noteikumiem, kuri ir publicēti www.hobbyset.lv. interneta vietnē.

Klienta Karšu maiņa!!!

Esi sveicināts mūsu uzticamais klient!

Esam veiksmīgi pabeiguši Klienta Karšu apkalpošanas sistēmas modernizāciju. Sakarā ar to, ja vēl neesi paspējis samainīt savu vecā tipa Klienta Karti pret jaunā tipa, Tev ir pēdējā iespēja to izdarīt līdz 30.06.2016. Klienta Karti vari apmainīt par 0.50 €.

No 01.07.2016 vecā tipa Klienta Kartes netiks pieņemtas un tās nebūs iespējams apmainīt. Ja atkārtoti vēlēsies kļūt par mūsu klienta kartes īpašnieku to varēsi iegādāties par 2.50 €.

Kā zināt vai Tev jāmaina Klienta Karte?
Ja Tava Klienta Karte ir tieši tāda kā redzema attēlā, tad tā NAV jāmaina.  Attēlā redzama karte ir jaunā tipa.

Ja savu Klienta Karti esi iegadājies sākot no 2015.gada 01.janvara, tad tā nav jāmaina.

Jūsu “HobbySet”.