HobbySet
Preces radošiem cilvēkiem, māksliniekiem un dekorātoriem
JAUNUMI mūsu internetveikalā
ATLAIDES mūsu internetveikalā
 
 
 
 
Jaunumi
-20% VISAM UN VISIEM / BEZMAKSAS KLIENTA KARTES / BEZMAKSAS PASĀKUMI
ATLAIDES!
BEZMAKSAS PASĀKUMI bērniem un pieaugušiem brīvdienās!
Gatavojamies skolai kopā!
Atlaides skolas un kancelejas precēm

-30%

No 14.08. līdz 07.09.2019
Raksti par mūsu precēm un MK
Kontakti
Mazumtirdzniecības veikals "HobbySet"
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 67217656
Papildinformācija:
Ir autostāvvietas.

Darba laiks
Darba dienās: 10.00 - 19.00
Sestdienās: 11.00 - 17.00
Svētdienās: 11:00-16:00
Interneta veikals "HobbySet"
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 27071071
Papildinformācija:
Rekvizīti:
Nosaukums: SIA "HobbySet"
Fakt. adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
PVN Reģ.Nr.: LV40003777610
Banka: Swedbank AS
Kods: HABALV22
Konts: LV65HABA0551011483453
Kontakti vairumtirdzniecības klientiem un citiem sadarbības jautājumiem
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 29604745
Sveicināti!
 
Sveicināti, mīļā Pircēju nācija, visā Latvijā!
  • Ko atspoguļo šī mājas lapa?

Laipni lūgti kompānijas "HobbySet" mājas lapā, kas savu darbību uzsāka 2005.gadā.
Mājas lapa www.hobbyset.lv ir rokdarbnieku radošā arēna. Māksliniekiem, dekoratoriem, rotaslietu ķimerētājiem un visiem radošiem cilvēkiem tā piedāvā lietderīgu informāciju par precēm un to pielietojumu. Šeit Jūs atradīsiet veselīgas pieredzes apmaiņas – dekoideju, fotogrāfijas, kas , iespējams, palīdzēs atrisināt kādu no Jūsu radošajiem uzdevumiem.
Esam pārliecināti , ka mūsu mājas lapa īpaši lietderīga tiem, kas iepērkas mazumtirdzniecības veikalā „HobbySet” Dzirnavu ielā 100, un mūsu klientiem, kas izmanto internetveikalu. Mājas lapā var atrast visu svaigāko informāciju par jaunatvestām precēm un veikala atlaižu akcijām.
Izmantojot mājas lapā izvietoto īpašo saziņas saiti, jūs jebkurā laikā varat uzdot jautājumus, un saņemt atbildes par dekoratīvās apdares materiālu pielietojumu un izmantošanu.

  • Par interneta veikalu

Esam droši, ka interneta veikala cenas Jūs īpaši iepriecinās, jo tās ir vienādas ar mazumtirdzniecības cenām. Pie tam internetveikalā minimālā pasūtījuma cena ir 15 EUR (10.54) Ls.

Lielākā daļa preču , ko piedāvājam rokdarbniekiem, atrodas mūsu noliktavā un pasūtītājs to saņems 2-4 dienu laikā, īpašie klienta pasūtījumi tiks realizēti mēneša laikā no piegādātājiem Vācijā, Anglijā, Holandē, Itālijā, Zviedrijā un Amerikā.
Internetā pasūtīto un apmaksāto preci var saņemt veikalā „HobbySet” Dzirnavu ielā 100, tā ietaupot uz piegādes izdevumiem.

  • Reģistrācijas priekšrocības

Ja esat reģistrējušies mājas lapā, Jūsu rekvizīti saglabāsies datu bāzē un reģistrāciju nevajadzēs atkārtot veicot nākamo pirkumu. Ja reģistrējoties būsiet izrādījuši interesi par jaunumiem (marketinga pasākumiem, atlaižu akcijām, Latvijas interešu izglītības centra „DekoIdeja” mācību programmām ), tos regulāri saņemsiet savā e-pastā.

  • Vairumtirdzniecības klientiem

Vairumtirdzniecības klientiem (veikaliem un tirdzniecības aģentiem) mums ir īpašs cenu piedāvājums. Lai varētu izmantot šo iespēju, jāaizpilda vairumtirdzniecības klientu pieteikuma forma. Pēc pieteikuma izskatīšanas, ar Jums sazināsies mūsu firmas pārstāvis.
Vairumtirdzniecības pasūtījuma minimālā summa ir 100 EUR (70.28Ls)+PVN

Mūsu mājas lapa regulāri tiek atjaunota un papildināta , cenšoties saglabāt dzīvu saiti starp
Jūsu interesēm un vajadzībām, un mūsu piedāvājuma iespējām. Patīkamus Jums pirkumus un radošos pārdzīvojumus!
                                                                                      
Vienmēr Jūsu „HobbySet”!

Atlaides!
Aplikators strazu karstai pielīmēšnai, 4 uzgaļi ( 2mm, 3mm, 4mm, 5mm - ar plakanu virsmu )1. Izvēlēties piemērotāko uzgali (atkarībā no strazu lieluma); 2. Uzskrūvēt to aplikatorā pulkstenrādītāja virzienā; 3....
19.89 € 24.90 €
Motīvu caurumotājs Motīvu caurumotājs papīram līdz 200g/m2, paredzēts dažādiem dekorēšanas, motīvu izgriešanas, perforēšanas darbiem. Papīrs...
12.39 € 15.49 €
Motīvu caurumotājs Motīvu caurumotājs papīram līdz 200g/m2, paredzēts dažādiem dekorēšanas, motīvu izgriešanas, perforēšanas darbiem. Papīrs...
10.69 € 13.29 €
Motīvu caurumotājs Motīvu caurumotājs papīram līdz 200g/m2, paredzēts dažādiem dekorēšanas, motīvu izgriešanas, perforēšanas darbiem. Papīrs...
10.69 € 13.29 €
Motīvu caurumotājs  Motīvu caurumotājs papīram līdz 200g/m2, paredzēts dažādiem dekorēšanas, motīvu izgriešanas, perforēšanas darbiem. Papīrs...
5.29 € 6.59 €
Par mums
Mazumtirdzniecības veikals "HobbySet", Dzirnavu 100
Sveicināti, mīļā Pircēju nācija, visā Latvijā!

"HobbySet" ir pirmais un, šobrīd, vienīgais specializētais veikals Baltijā, kas piedāvā visplašāko hobija preču klāstu radošai brīvā laika pavadīšanai, kā arī gluži praktiskas, skaistas lietas un idejas, lai padarītu košāku un priecīgāku mūsu steidzīgo, stresa pilno ikdienu.

"HobbySet" veikals atrodas Rīgā, Dzirnavu ielā 100. Ērta piekļūšana un viegla veikala atrašana ir viena no mūsu veiksmēm. Centrā cenšamies būt ne tikai ģeogrāfiski, mūsu veikala radošais kolektīvs visnotaļ cenšas savus apmeklētājus ievest pavisam citā vidē – sirsnības, gaišuma un radošās izdomas pasaulē, kurā savus radošos spēkus var izmēģināt IKVIENS.
Dāvanu Karte
Dāvanu Karte

Padomājiet, cik bieži Jums ir nācies lauzīt galvu par to, kādu dāvanu labāk izvēlēties tuvam cilvēkam vai draugam! Dažkārt sarežģīti ir izvairīties no banalitātes un būt oriģinālam.
Mūsu piedāvājums ir vienkāršs un apiet daudzus zemūdens akmeņus – HobbySet veikala Dāvanu Kartes !!! Jūs iegādājaties dāvanu karti, dāviniet to draugam un viņš, savukārt, dodas pie mums uz veikalu un izvēlas savam hobijam atbilstošas lietas, sākot no instrumentiem un furnitūras, beidzot ar krāsām, līmēm, lakām vai dekoriem.

Veikalā HobbySet iespējams iegādāties Dāvanu Kartes sākot no 10 EUR, 11 EUR, 12 EUR, 13 EUR, 14 EUR, 15 EUR un ... arī ir pieejami. Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus no tās iegādes datuma.
Piegādātāji
Piegādātāji
Hobiju preču ražotājs un vairumtirgotājs, Vācija
Polimērmālu gaismas caurlaidības salīdzināšanas tests
Polimērmālu gaismas caurlaidības salīdzināšanas tests FIMO Effect, VIVA Pardo, Sculpey Premo! и Sculpey III

Почти у каждого производителя запекаемой полимерной глины в линейке возможных цветов присутствует так называемая полупрозрачная глина (Translucent), то есть пропускающая свет. Часто это глину называют прозрачной, что, с одной стороны, не совсем корректно, а с другой - вполне объяснимо. Все в этом мире относительно, в том числе прозрачность, которая тоже бывает различной степени.
На сегодняшний день ни один производитель не выпускает твердую полимерную глину с абсолютной прозрачностью, как нам того хотелось бы. И если бы ее можно было произвести, то, скорее всего, она уже была бы в нашем арсенале :)

Каждый из нас, кто работал и работает с полимерной глиной, рано или поздно задавался вполне закономерным и животрепещущим вопросом: глина  какой марки наиболее прозрачна или же непрозрачна? А можно ли смешивать полупрозрачные глины различных марок и отразится ли смешивание на качестве полупрозрачности? В конце концов, не владея полной информацией о свойстве конкретного материала можно испортить свое изделие, чего нам очень не хотелось бы.