Preces māksliniekiem, rokdarbiem un hobijiem
0
Hobbyset.lv
Mazumtirdzniecības veikals

Darba laiks Līgo svētkos:


23.06.     10:00 - 16:00
24.06.     BRĪVDIENA
25.06.     11:00 - 16:00
26.06.     BRĪVDIENA
Kontaktinformācija
Adrese:      Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons:   +371 67217656
E-pasts:     [email protected]

DARBA LAIKS:
Pirmdiena:   10:00 - 19:00
Otrdiena:      10:00 - 19:00
Trešdiena:    10:00 - 19:00
Ceturtdiena: 10:00 - 19:00
Piektdiena:   10:00 - 19:00
Sestdiena:    11:00 - 17:00
Svētdiena:    11:00 - 16:00

PAR MUMS

"HobbySet" ir pirmais un, šobrīd, vienīgais specializētais veikals Baltijā, kas piedāvā visplašāko preču klāstu hobijiem un māksliniekiem, kā arī gluži praktiskas, skaistas lietas un idejas, lai padarītu košāku un priecīgāku mūsu steidzīgo, stresa pilno ikdienu.
 
"HobbySet" veikals atrodas Rīgā, Dzirnavu ielā 100. Ērta piekļūšana un viegla veikala atrašana ir viena no mūsu priekšrocībam. Centrā cenšamies būt ne tikai ģeogrāfiski, mūsu veikala radošais kolektīvs visnotaļ cenšas savus apmeklētājus ievest pavisam citā vidē – sirsnības, gaišuma un radošās izdomas pasaulē, kurā savus radošos spēkus var izmēģināt IKVIENS.
 
"HobbySet" veikalā MĀKSLINIEKI atradīs otas, špakteles, audeklus, eļļas krāsas, akrilkrāsas, guaša krāsas un akvareļkrāsas, ogli, pasteļkrītiņus, zīmuļus skicēm un tehniskiem darbiem, skiču un rasējumu mapes, molbertus, krāsu un otu kastes, akvareļu albumus, akvareļu papīru loksnes un dažādus noderīgus niekus gleznošanai.
 
"HobbySet" veikalā Jūs varēsiet atrast visas nepieciešamās preces radu un draugu iepriecināšanai, albumu noformēšanai, unikālu atklātnīšu un neatkārtojamu kāzu ielūgumu izgatavošanai Scrapbooking (papīra dizaina) tehnikā.
 
"HobbySet" būs Jums labs palīgs arī tad, ja izlemsiet pavadīt savu brīvo laiku KOPĀ AR BĒRNIEM. Šeit varēsiet iegādāties radošas spēles, dažnedažādas krāsas, ģeometriskas figūras un zvēru figūras no putuplasta, pirkstiņu un koka leļļu sagataves, koka, plastmasas, metāla, kartona figūriņas un apdarināt tās visās varavīksnes krāsās ar visdažādākajiem materiāliem – krāsu, spoguļu mozaīku, struktūrpastu, fliteriem, spožām folijām, caurspīdīgiem krāsainiem stikla akmentiņiem, spalvām, izmantojot dekoratīvā griezuma šķēres vai kreiļu šķēres. Iespējams uzpīt arī interesantus dekorus no plastmasas salmiņiem “Scoubidou”. Šeit jūs varēsiet atrast piemērotus dāvanu komplektus gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas ne tikai palīdzēs attīstīt bērna radošo potenciālu, bet arī, ģimenei kopā darbojoties, veidos tajā vienotības un labas saskaņas atmosfēru.
 
"HobbySet"  sortimentu augsti novērtēs arī FLORISTI. Pie mums Jūs varat iegādāties līmes pistoles, floristikas putas „oāze”, dažādu formu metāla karkasi, pamati vainagiem un pušķiem, dažādu diametru un krāsu stieples, kā arī floristikas kreppapīru.
 
ROTASLIETU GATAVOTĀJI var izveidot neatkārtojamas krelles no polimērmāla/plastikas, rokassprādzes, gredzenus un auskarus no perlītēm, ķēdītēm, Swarovski kristāliem, koka pērlēm un visdažādākajām sagatavēm: aiztaisāmajiem, rotu stiprinājumiem, rotu skavām, dažādiem diegiem un stieplēm, kā arī iegādāties rotaslietu gatavošanai nepieciešamos instrumentus.
 
IZŠŪVĒJĀM plašā izvēlē tiek piedāvāti mulinē diegi, adatas un palīgmateriāli. 
 
MODELĒŠANAI UN FORMĒŠANAI speciālisti un entuziasti atradīs dažādus silikona silīcija, kaučuka, ģipša un lateksa materiālus, jau gatavas formas liešanai, kā arī instrumentus TĒLNIEKIEM un KOKGRIEZĒJIEM. Veidošanai ir pieejams māla, plastikāta, papīra un celulozes masu klāsts, skulpturālais plastilīns.
 
Dažāda veida dekoratīvs, 3D un dekupaza papīrs, MDF figūras reljefa gleznām, salvetes, viss zīda apgleznošanai, fosfora, neona un pūšamās krāsas-aerosoli, mediji – līdzekļi efektu iegūšanai, kancelejas preces, mozaīkas akmeņu sortiments, trafareti, izstrādājumi no zīda, koka, metāla, māla, un keramikas, plastmasas akrila bumbas un figūras, EULENSPIEGEL Face Paints – ķermeņa krāsas, lentes, bižutērijas izstrādājumus un preces kāzu noformēšanai, folijas lampu un abažūru izgatavošanai, krāsains filcs slapjai un sausai filcēšanai, filcējamās adatiņas ir tikai neliela daļa no visu veikalā sastopamā produktu klāsta. Preču sortiments tiek pastāvīgi uzlabots un paplašināts, ņemot vērā pašas jaunākās dizaina tendences, kā arī visas pircēju vēlmes. Turklāt veikalā visi sastopamie produkti ir droši lietošanai un videi draudzīgi.
 
"HobbySet" piedāvā vairāk nekā 15.000 dažādus kvalitatīvus izstrādājumus no Latvijas, Vācijas, Krievijas, Holandes, Francijas, ASV, Anglijas un Itālijas, kas dod iespēju izvēlēties sev atbilstošāko produktu gan vienkāršiem „hobitiem”, gan dizaineriem, māksliniekiem, skolotājiem, floristiem un profesionāliem entuziastiem.
 
Mūsu kolektīvs

Mūsu atsaucīgās konsultantes izstāstīs Jums par dažādiem hobijiem, materiāliem un iespējām Jūsu radošajai pašizpausmei un palīdzēs izvēlēties nepieciešamo produktu.

Mūsu veikalā strādā cilvēki, kuriem patīk tas, ko viņi dara. Mēs vēlamies, lai Jums viss izdodas, tāpēc piedāvāsim apmācību programmu dažādiem hobijiem - Jūs varēsiet izmēģināt visus no piedāvātā klāsta, uzmeistarot kaut ko interesantu un ar drošu sirdi ķerties klāt saviem grandiozajiem radošajiem projektiem!

"HobbySet" veikalā Jūs būsiet vienmēr mīļi gaidīti!

 

Klienta karte
Mūsu klienta karte ļauj jums lētāk iegādāties preces, krāt bousus un ik nedēļu saņemt informāciju par akcijām, preču pievedumiem, speciālajiem piedāvājumiem un Rokdarbu skolas "DekoIdeja" apmācības programmām.

HobbySet Klienta Kartes priekšrocības:
  • Visu preču iegāde ar piešķirto atlaidi;
  • Bonusu krāšana un to izmantošana norēķinoties par nākamiem pirkumiem. Par katriem iztērētiem 0.10 € tiek uzkrāts 1 bonuss. 10 Bonusi = 0.01 €.
  • Iespēja saņemt informāciju par preču pievedumiem, jaunumiem un akcijām;
  • Iespēja savlaicīgi saņemt informāciju par jaunām mācību programmām un izmaiņām esošajās.
Lai kļūtu par HobbySet Klienta Kartes īpašnieku:
  • Jautā pieteikuma anketu konsultantam un aizpildi to;
  • Reģistrē anketu pie konsultanta;
  • HobbySet Klientu Kartes cena ir 2,50€.
Klienta karte ir derīga tikai mazumtirdzniecības veikalā "HobbySet"!


Dāvanu karte
Padomājiet, cik bieži Jums ir nācies lauzīt galvu par to, kādu dāvanu labāk izvēlēties tuvam cilvēkam vai draugam! Dažkārt sarežģīti ir izvairīties no banalitātes un būt oriģinālam.

Mūsu piedāvājums ir vienkāršs un apiet daudzus zemūdens akmeņus – "HobbySet" veikala Dāvanu Kartes!

Jūs iegādājaties dāvanu karti, dāviniet to draugam un viņš, savukārt, dodas pie mums uz veikalu un izvēlas savam hobijam atbilstošas lietas, sākot no instrumentiem un furnitūras, beidzot ar krāsām, līmēm, lakām vai dekoriem.

  • Veikalā HobbySet iespējams iegādāties Dāvanu Kartes sākot no 10€!
  • Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus no tās iegādes datuma.
  • Dāvanu karte ir derīga tikai mazumtirdzniecības veikalā "HobbySet"!
Aizvērt