Preces māksliniekiem, rokdarbiem un hobijiem
0
Hobbyset.lv
Dekupāža un struktūrpastas
❄️ Ziemīgu dekoru izveidošanai - struktūrpastas sniega imitācijai!

Pieejamas:

❄️
Baltas graudainas struktūrpastas.
❄️ Baltas gludas struktūrpastas - veido ar lāpstiņu pats!
❄️ Baltas un caurspīdīgas pastas ar mirdzumiņiem.
❄️ Caurspīdīgi gēli ledus imitiācijai.

Apskatīt STRUKTŪRPASTAS...

Struktūrpastas piemērotas ne tikai ziemīgām dekorācijām, bet arī ikdienišķiem dekoriem, kur nepieciešama graudaina vai gluda, bet apjomīga virsmas struktūra. Strūktūrpastas pēc sacietēšanas var krāsot ar akrila un citām krāsām uz ūdens bāzes.
Ja vēlas ietonēt struktūrpastu jau sākumā, tad jāizmanto pigmenta pastas.


Elastīga pasta uz ūdens bāzes, kas izžūstot kļūst caurspīdīga. Satur hologrāfiskus mirdzumus un pārslas, kas noslēpumaini mirdz, radot īpašu zaigojošu efektu. Efekts ir atšķirīgs uz gaišām un tumšām virsmām.

Elastīga pasta uz ūdens bāzes, kas izžūstot kļūst puscaurspīdīga. Satur hologrāfiskus mirdzumus un pārslas, kas noslēpumaini mirdz, radot ledus efektu. Efekts ir atšķirīgs uz gaišām un tumšām virsmām.

Strukturēta balta pasta uz ūdens bāzes, kas satur mirdzumus, lai atdarinātu svaiga, “kraukšķīgā” sniega dzirksti. Piemērots lielākajai daļai virsmu, ieskaitot stiklu.
Sargāt no sala!

Bieza ūdens bāzes pasta, kas satur raupjākas daļiņas 3D vai sniega struktūras efekta iegūšanai. Pirms lietošanas rūpīgi samaisīt.

Struktūrpasta paredzēta balta sniega imitācijas dekorāciju veidošanai uz dažādām virsmām. Tā ir arī lieliski piemērota skrapbukinga tehnikām.
Sargāt no sala!

Caurspīdīgs gēls, uzklājot veido interesantu 3D efektu. Paredzēts izmantošanai uz tīra, attaukota stikla un citām gludām virsmām. Lai panāktu lielisku efektu, gēlu var uzklāt ar punktošanu, izmantot trafaretus vai uzklāt brīvi ar roku iecerētā rakstā uz caurspīdīga materiāla izstrādājumiem. Visus izmantotos darbarīkus nomazgāt ar ūdeni pirms gēls nav nožuvis. Žūšanas laiks līdz 24 stundām, atkarībā no uzklātā slāņa biezuma.
Radošām idejām - dekupāža uz apaļas pamatnes.

Izmantotie materiāli:
- bituma pasta ieēnošanai,
- auduma cietinātājs svārku daļas sakrokošanai (sakrokota un sacietināta parasta salvete),
- metāliskā pasta svārku daļas kantīšu izcelšanai.

Izvēlēto pamatni nokrāso gaišu, pēc tam pielīmē salvetes vai dekupāžas papīra motīvus. Ar auduma cietinātāja palīdzību (parastu salveti piesūcina ar cietinātāju) sakroko nepieciešamās detaļas, šajā gadījumā - svārku daļu. Pagaida, līdz viss nožūst un sacietē. Pēc tam sacietināto salveti krāso kādā tonī nepieciešams un kroku kantītes var ierīvēt ar metālisko pastu, lai tās izceļas. Apkārt dekupāžas motīvam veido fonu, šajā gadījumā uz gaišā fona uzklāta divkomponentu krakle laka, pēc plaisu izveidošanās tajās ierīvējot metālisko pigmenta pulveri. Visbeidzot uzklāj dekoratīvo struktūrpastu apjomam, šajā gadījumā - uz kažociņa malām, cepures un visapkārt pamatnei. Kad struktūrpasta sacietējusi, nepieciešamās vietas var ieēnot un patumšināt ar bituma pastu.
Aizvērt